ULUSLARARASI NAKLİYE ve TAŞIMA ORGANİZASYON
 

 

DENİZ NAKLİYE
Tüm dünya limanlarından diğer limanlara nakliye, liman içi operasyon, çoklu taşımacılık, konvansiyonel deniz navlunu, grupaj konteyner nakliyesi, gemi kiralama, açık yük taşımacılığı ve proje taşıması gibi tüm deniz nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Hem de dünyanın her yerinde.
KARA NAKLİYE
Uzman ekibimiz sayesinde Avrupa ya da Asya’nın herhangi bir bölgesinden ithalat ya da bu bölgelere ihracat konusunda sadece taşımacılık anlamında değil tüm soru ve sorunlarda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca çalıştığımız partnerlerimiz sayesinde Herhangi bir ülkedeki iç nakliye taşımasını da sorunsuz bir şekilde yapabilmekteyiz.
HAVA NAKLİYE
Çalıştığımız güvenilir  IATA üyeli partnerlemiz ile dünyanın herhangi bir yerinden başka bir yere limandan limana ya da kapıdan kapıya teslimat konusunda sorunsuz hizmet verebilmekteyiz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi hava nakliyede de müşterilerimizin mutluluğu en büyük kazancımız olduğundan bu doğrultuda yapabileceğimizin en iyisini yaparak herhangi bir sorun oluşmasını engellemeye çalışmaktayız.
MULTI MODAL
Şayet lojistik ihtiyacınız birden fazla taşıma yöntemini gerektiriyorsa, yani malzemenizin çıkış noktasından varış noktasına ulaşıncaya kadar çeşitli taşıma yöntemlerinin kombinasyonuyla nakledilmesi söz konusu ise TANRIVERMIS te, koordine ettiğimiz ve her bölgede konuşlandırdığımız proje ekiplerimizle, Multi Modal Taşımacılık konusunda tüm beklentilerinize uygun çözümler sunmanın yanı sıra alternatifler de üreterek size hizmet veriyoruz.